Kategória

1/35 Joe "Boonie Rat", Živice Model Vojak GK, druhej Svetovej Vojne, vojenské témy, Nezmontované a nevyfarbené auta

Novinka

€5.28

€6.21

-14 %

Skladom

Štítky: snyder, 135 model, klietka potkan, zbraň striekajúcej vode, g i joe, 1 35 rozsahu živice vojakov, shikamaru, gi joe, bábika duše, falcon 9.

1:všetky produkty v obchode sa predávajú v bielej model, bez farby, musia byť leštené, spray paint a montáž. Farebné obrázky, ktoré si môžete pozrieť sú použité ako kontrast poskytnúť svoje referenčné farby. Prosím nezabudnite venovať pozornosť. Všetok tovar v našom obchode, bez farby, nezmontované.

2:všetky produkty, ktoré nemajú žiadne originálne balenie, žiadny návod na inštaláciu, žiadne fotografie. (myseľ žiadajú kupujúci starostlivo vyberať)

3:po obdržaní tovaru, ak máte nejaké otázky, prosím, kontaktujte nás, toto je prvý krát, sme sa vyriešiť problém pre vás, prosím vás ubezpečiť.

4:ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, nezabudnite nám dať päť hviezdičkový pochvalu! Ďakujem vám veľmi pekne!

5:som fanatický model nadšenec sám. Rozumieme vašim potrebám. Počet produktov je obmedzený. Existuje mnoho výrobkov, ktoré nie sú uvoľnené. Takže ak máte nejaké požiadavky, prosím, kontaktujte nás. Dúfam, že vám môžeme pomôcť.

Mfg Poradové Číslo Živica
Formulár Unassambled
Materiál Živica
Ukončenie Stupeň Semi-finished Product
stav V Sklade
Tým, Animácie Zdroj Western Animiation
Bábky Typ Model
Tému Vojenské
Rozsahu 1/35
Upozornenie Toto nie je hračka pre ľudí vo veku do 14 rokov
Vekové Rozpätie > 14 rokov
Položka Druh Model
farba Nevyfarbené
Pohlavie Unisex
Vojak Príslušenstvo Vojak Nastaviť
Názov Značky ZXZ
Číslo Modelu 372
Diaľkové Ovládanie No
Komoditné Atribút Montáž
Pôvodný Balík No

Napísať recenziu

1/35 Joe

1/35 Joe "Boonie Rat", Živice Model Vojak GK, druhej Svetovej Vojne, vojenské témy, Nezmontované a nevyfarbené auta

1:všetky produkty v obchode sa predávajú v bielej model, bez farby, musia byť leštené, spray paint a montáž. Farebné obrázky, ktoré si môžete pozrieť sú použité ako kontrast poskytnúť svoje referenčné farby. Prosím nezabudnite venovať

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!