Kategória

Hotone Skyline Eko Analógový Vyjadrovať Digital Delay s Modulácia Gitarové Efekty Pedál SDL-1

Novinka

€46.41

Skladom

Štítky: vtipné mike, účinok gitara, matic, toyota pedál odkladu, efekt procesor, pedále rowin, delay pedál, oneskorenie sex, gitara pedalboard, sr850.

Popis

Na Hotone Skyline Série EKO stompbox je tak malý a ľahký, že to môže doslova žijú v gitara prípade alebo v taške, a napriek tomu poskytujú premium účinky.

Hľadáte prostredie? Pozrite sa žiadny ďalší! Na Hotone Skyline Série EKO je digitálny delay pedál s čisté, teplé, a prírodné echo tónov. Analógový obvod s analógový kompresor a expander obvody dodať tón najviac, ako klasické echo tónov vyrobené podľa starej školy analógový delay zariadenia. Digitálny čip nastavuje oneskorenie až na 500ms. Hit MOD tlačidlo out-toto-svet spacey chorus efekt. Kompaktný, ľahký-k-použitie vlastnosti konštrukcie kovové footswitch a analógový-štýl parameter gombík, takže si môžete naozaj vyladiť váš tón. S jeho výrazný LED, EKO bude lesk svetlých na live stage.

Na miniatúrne veľkosti EKO robí skvelý doplnok k existujúcej pedalboard, kde priestor a hmotnosť sú na prémie, zatiaľ čo true bypass dizajn vám umožňuje stavať na najľahší a najkompaktnejší pedalboard možné pomocou viacerých Skyline Série stompboxes.

Nedovoľte, aby jeho malú veľkosť oklamať vás, Hotone EKO je postavený na poslednej so silným puzdro a kovovú tyč, absorbovať väčšinu emocionálne stomps, že vaša vášeň uvoľňuje. 9VDC napájanie voliteľné.

Funkcie: True Bypass Footswitch Analógový okruh s analógový kompresor a expander obvody Digitálneho čipu nastavuje oneskorenie až 500ms Echo a Opakujte parameter gombíky pre formovanie odkladu Push-štýl tlačidlo Mod pridáva spacey chorus efekt Hlavného svetla do gombík upravuje celkové oneskorenie Zliatiny Zinku Vonkajší Kryt 9v napájanie vyžaduje (nie je súčasťou)

Pozn: nemôžete použiť batériu s týmto pedál.

Package Zaradenie: 1 x Pedál 1 x užívateľská Príručka

Číslo Modelu SDL-1
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky SONICAKE

Napísať recenziu

Hotone Skyline Eko Analógový Vyjadrovať Digital Delay s Modulácia Gitarové Efekty Pedál SDL-1

Hotone Skyline Eko Analógový Vyjadrovať Digital Delay s Modulácia Gitarové Efekty Pedál SDL-1

Popis Na Hotone Skyline Série EKO stompbox je tak malý a ľahký, že to môže doslova žijú v gitara prípade alebo v taške, a napriek tomu poskytujú premium účinky. Hľadáte prostredie? Pozrite sa žiadny ďalší! Na Hotone Skyline

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!