Kategória

Zubné Pero Vyhrievané Tip Ihly Na Endodontic Root Obturation Endo Systém 4 farebné Zubné Pero Vyhrievané Tip Ihly

Novinka

€21.53

Skladom

Štítky: endo motora, endo systém, jednorazové ihly zavlažovanie, kvapkovacie ihly, zubné nástroj, zakorenenie ihly, zakorenenie ihly, gutta percha, endo tip, zubné endo.

Zubné Pero Vyhrievané Tip Ihly Na Endodontic Root Obturation Endo Popis Systému predaj tejto položke sa môžu vzťahovať nariadenia U.S. Food and Drug Administration a štátu a miestnych regulačných agentúr. Ak tovar podlieha FDA nariadenia, budem overiť váš stav tak, ako autorizovaného kupujúceho o tejto položky pred odoslaním položky. Ste ponúkania cien, štyri počítače zubné tip pre root obturation systému FM------farba žltá F---------Biela M--------Červená ML------Black Špecifikácie Taper Tip F 02 0.45 ~ 0,5 mm FM 04 0.45 ~ 0,5 mm M 06 0.45 ~ 0,5 mm ML 08 0.45 ~ 0,5 mm Inštrukcie:Hot gutaperča plniaci systém výstupný prúd je upravený na 4-5A, hot tip teplota stúpne na 150-200 stupňov Celzia v 2 sekundy. Balenie: 1 kus

Platby Pri úhrade pomocou Viazaný, vaše peniaze sú bezpečne uložené vo vašom účte. Peniaze sa uvoľňuje nám po potvrdení dodania. Doprava 1.Vezmite prosím na vedomie, že nie sme zodpovední za akékoľvek dovozné dane, ktoré môžu vzniknúť. 2.Sme nie je zodpovedná za položka straty spôsobené nesprávne alebo neznáme adresu. Zákazník Službu Štandardné a spätná Väzba 1.Prečítajte si, prosím, prostredníctvom tohto zoznamu získať dôkladné pochopenie položka špecifikácie, kompatibilita, cenu a prepravné podmienky pred objednávke. Ak si nie ste istí, niečo, neváhajte a napíšte nám. 2.Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Snažíme sa poskytnúť maximálnu spokojnosť našich zákazníkov. Avšak, aj s najprísnejšou kontrolou kvality, problémy sa vyskytujú niekedy sa pri preprave alebo manipulácii. Sme balenia našich výrobkov obozretne a nie sú zodpovední za fyzické škody alebo straty počas prepravy. Prosím poistiť vaše položky, ak chcete, ochrana pred prepravné straty. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete technickú podporu, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívna spätná väzba. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém. Kontaktujte Nás 1.Ak máte akékoľvek otázky počas alebo po vašom nákupe, prosím, neváhajte napísať nám e-mail alebo nám pošlite e-mail. Zvyčajne sme odpovedať na všetky otázky zákazníkov do 1 pracovného dňa 2.E-mailové upozornenia sa odošle kupujúci po položky sú dodávané. 3.Po prijatí položky, prosím, láskavo potvrďte prijatie zanechaním spätná väzba pre nás. 4.Ak položka je, ako je popísané a v dobrom stave, a dodacia lehota rám je rozumné, prosím, dajte nám päť hviezdičiek v príslušných oblastiach. Ak máte otázky týkajúce sa nákupu, pošlite nám e-mail na zákaznícky servis pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Komunikáciu môžu pomôcť vyriešiť väčšinu problémov. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém.

Sme výrobcom, ktorí dokážu robiť veľké objednávky s viac konkurencieschopné ceny!!!!! AK CHCETE BYŤ DOBRÝ DODÁVATEĽ!

Základne na špecializované výroby prideľovanie ľudských zdrojov a zariadení, využívať moderné informačné systému riadenia a odpovede na najlepší mód uvedomiť si najlepšiu účinnosť a najnižšie náklady, uistite sa, že každý proces je presné poskytovať zákazníkom výrobky vysokej kvality. Tým, kvalita, ako sa miazgou, sleduje jeho existencie, reputáciu, značku a rozvoj. Poskytovanie vysokej kvality produktov, vynikajúce služby, zarábať spokojnosti zákazníkov a zlepšovania popularitu a povesti sú vonkajší cieľov spoločnosti.

Rozvíjať inovatívne riešenia na ochranu života a podpore zdravia

Dodanie inovatívne riešenia

Prirodzený Rešpekt pre Život

Veľkosť Small
Číslo Modelu FM F M ML
NET WT 1
Zložka FM F M ML
Položka Druh Bielenie Zubov

Napísať recenziu

Zubné Pero Vyhrievané Tip Ihly Na Endodontic Root Obturation Endo Systém 4 farebné Zubné Pero Vyhrievané Tip Ihly

Zubné Pero Vyhrievané Tip Ihly Na Endodontic Root Obturation Endo Systém 4 farebné Zubné Pero Vyhrievané Tip Ihly

Zubné Pero Vyhrievané Tip Ihly Na Endodontic Root Obturation Endo Popis Systému predaj tejto položke sa môžu vzťahovať nariadenia U.S. Food and Drug Administration a štátu a miestnych regulačných agentúr. Ak tovar podlieha FDA nariadenia, budem

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!