Kategória

ISO 6860 Kužeľovej Ohýbanie Tester

Novinka

€228.78

Skladom

Štítky: banky laboratórium, erlenmeyer sklo, arduino tester, 1000ml erlenmeyer banky, lcd matice tester, laboratórne sklo, lcr t4, čip tester, 2000ml banky, základná doska tester.

ISO 6860 Kužeľovej Ohýbanie Tester

Použitie

Kužeľ ohýbanie tester sa používa na testovanie pružnosť, priľnavosť a rozšírenie povlak na plech.

V rámci nástroja, tam je tlak tyč s valček, ktorý sa točí okolo osi z oceľového kužeľa, priemer kužeľa je 3.2, a veľký koniec je 38mm.

Priemer kužeľa osi je zobrazený v milimetroch za spodok, a štruktúru nástroja je silná, zabezpečenie ich vynikajúca odolnosť proti deformácii a odolnosť.

Vzorky môžu byť ohnuté cez časť alebo všetky osi, jednoducho operáciu, môžete vidieť experiment výsledok pozorovaním priemer trhliny.

Ktoré sa vzťahujú na nasledujúce normy: ISO 6860 "farby a laku. Ohýbanie test kužeľ vretena"

ISO 6860 Kužeľovej Ohýbanie Tester Hlavné technické parametre:

Kužeľa hriadeľ prút vyrobený z nerezovej ocele, veľký konci phi 38mm, malý konci phi 3,2 mm, dĺžka 203mm.

Meranie maximálnej šírky 200 mm skúšobnej doske.

Hrúbka vzorky: 0.3-0.8 mm (pevný substrát) 0.3-5,0 mm (mäkké substrát)

Veľkosť vzorky: 20x 11 cm

1. Produkt Bohatý Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu. Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov. Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť. 2.Zabezpečenie Kvality Všetky výrobky predávané v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť! Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na www.liptovtatry.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín! 3.Služba Záruka Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu. 4. Doprava Záruka Balík informácie možno vysledovať späť. Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia CE

Napísať recenziu

ISO 6860 Kužeľovej Ohýbanie Tester

ISO 6860 Kužeľovej Ohýbanie Tester

ISO 6860 Kužeľovej Ohýbanie Tester Použitie Kužeľ ohýbanie tester sa používa na testovanie pružnosť, priľnavosť a rozšírenie povlak na plech. V rámci nástroja, tam je tlak tyč s valček, ktorý sa točí okolo osi

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!