Kategória

ABGN Hot-Cat-7 Kábla Ethernet 100 ft Biela Plochý Kábel s Klipom, Tienené Konektory RJ45, Vysoká Rýchlosť 10 Gigabit LAN Siete

Novinka

€20.37

€25.79

-21 %

Skladom

Štítky: dell switch gigabit, rca spojka rj45, cat6a konektor, cat7 rj45, cat7 konektor rj45, kábel rj45 internet, cabl ethernet, červená utp kábla, 8p8c konektor, sieť rj45 cat7.

Ponúkame zľavy pre veľké množstvo. Vitajte na kontakt s nami!

Plochý Dizajn a Zadarmo Klipy: Ultra-tenké technológiu, ktorá pomáha zabrániť zamotaniu káblov a šetrí priestor, nemôže ani cítiť alebo vidieť kábel spustiť pod koberec alebo koberec. Super flexibilné, tenké, ale pevné, jednoduchšie line up proti múru. Dodávaný s 15 kábel videoklipy zadarmo.

Vysoká Rýchlosť: Cat7 Ethernetový Kábel je v súlade s ANSI/TIA/EIA 568-B, 2-1, s až 10 gb / S, dáta a spĺňa všetky navrhované MAČKA-7 Požiadavky, Podporuje:10GBASE-T; 1000 BASE-T; 100 BASE-T; 10 BASE-T.

Kompatibilita: Cat7 Ethernet Kábel mohol byť Kompatibilný s Cat5, Cat5e cat6 a cat6A káble pre sieť ethernet.Ideálny pre prepínanie sietí, smerovače, ADSL,adaptéry, rozbočovače,modemy, PS3, PS4, X-box, patch panely a ostatné vysoko výkonné sieťové aplikácie

Vysoká kvalita: Cat7 káble sú Vyrobené zo 4 tienené twisted pair (STP) z medených drôtov s dvoma RJ45 konektory na každom konci s lepšiu kvalitu v krútenie z vodičov. Tienené konektory RJ45 - 50 Mikrometer pozlátené Kontakt Kolíky v každej Tienené.

Trvanlivé a Stabilné: 50U pozlátené shrapnel na ochranu medené jadro zvýšenie trvanlivosti a stability a zabezpečenie viac zabezpečené pripojenie. Nikdy nebudete musieť starať o kábel neporiadok pri surfovaní na internete, stream videa, hudby a iných dát na väčšie rýchlosti.

Pri hrúbke len 2.4 mm, Mačka 7 Ploché Siete Ethernet káble sú dokonale maskovaný pod koberce, steny, a dokonca aj za nábytkom. Tento špeciálne navrhnutý tak, plochý kábel je ľahké, aby sa zmestili medzi priestory, zlepšenie vzhľadu vášho domu, alebo kancelárie.

Anti-interferencie Dizajn

Štyri pár tienené a zlepšenie skrútené vodiče zohrávajú veľkú úlohu v prevencii presluchy, hluk a rušenie, ktoré je lepšie ako Mačka 6 sieti ethernet kábel.

POZNÁMKA:

Vaše rýchlosť siete je určená mnohými faktormi, vrátane kábel, modem, router, iné sieťové komponenty a poskytovateľa Internetových Služieb (ISP).

Typ kábla: CAT7 4-Pair STP

Typ konektora: RJ45

Vodiče: 32AWG

Kábel Výkon: Až 600 MHz

Vonkajší Priemer: 7.4 *2.4 mm (0.29 * 0.09 inch)

farba:biela

Materiál:Kyslíka zadarmo medi

veľkosť:30 m

Obsah Balenia:

1 * Cat-7 Ethernet Kábel

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Názov Značky Fasdga
Package Áno
Typ Kábla Cat7
Tienenie No
Číslo Modelu Mačka-7 Ethernet Kábel

Napísať recenziu

ABGN Hot-Cat-7 Kábla Ethernet 100 ft Biela Plochý Kábel s Klipom, Tienené Konektory RJ45, Vysoká Rýchlosť 10 Gigabit LAN Siete

ABGN Hot-Cat-7 Kábla Ethernet 100 ft Biela Plochý Kábel s Klipom, Tienené Konektory RJ45, Vysoká Rýchlosť 10 Gigabit LAN Siete

Ponúkame zľavy pre veľké množstvo. Vitajte na kontakt s nami! Plochý Dizajn a Zadarmo Klipy: Ultra-tenké technológiu, ktorá pomáha zabrániť zamotaniu káblov a šetrí priestor, nemôže ani cítiť alebo vidieť kábel spustiť pod koberec

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!