Kategória

12V Auto vo Vnútri Vonkajšej Teploty Napätie Batérie Monitor Panel Meter Multifunkčné Vysoko presné Hodiny Rozchod Monitor

Novinka

€5.47

€9.95

-45 %

Skladom

Štítky: batérie, bluetooth, monitor, napätie meter ca, lipo batérie napätie meter, kapacita batérie monitor, rozchod batérie auto, indikátor batérie na úrovni, auto hodiny, hodiny voltmeter, 12v hodiny, monitor pc.

Ako používať:

AŽ na tlačidlo:

Podľa normálne zobrazenie, môžete stlačením tohoto tlačidla bude prepínať medzi šesť zobrazenie stavov [Time] → [Date] → [Teplota 1] → [Teploty, 2] → [Napätia] → [Striedavý Cyklus Display]. (Poznámka: zobrazenie položiek a časového intervalu prepínania v náhradnom cyklus režim zobrazenia, môže sa prispôsobiť "dd" a "dF" parametre, resp. Nájdete v nasledujúcej tabuľke

Podľa kľúča:

Za normálnych zobraziť stav, stlačte toto tlačidlo, ak chcete zadať nastavenie času \ dátum \ rok \ parameter. Stlačte tlačidlo "body" sa začala blikať, stlačte tlačidlo na nastavenie hodnoty. Po nastavení, stlačte tlačidlo znovu, "hodina "začne blikať, stlačte tlačidlo na nastavenie hodnoty. A potom stlačte kláves zadajte dátum úpravy [Upozorňujeme, že uprostred hrubého čreva, nie je lit]," deň "začala blikať, stlačte tlačidlo, po naladiť" mesiac "začala blikať, melódiu a potom stlačte tlačidlo" rok "štart Bliká, stlačte tlačidlo, ak chcete nastaviť parametre do rozšírenú sadu, pozri nasledujúci" kód význam a úlohu tabuľky "

Význam kódu, nájdete v nasledujúcich

1.0.0 u

Meranie napätia chýb kladné číslo zvyšuje, záporné číslo znižuje. Napríklad skutočná napájacie napätie je 12.0 V, ale z tabuľky vyplýva, 11.9 V, sa upraví na 0.1 u.

2.Ac

Teplota ① chyba kalibrácie parametrov. Pozitívne počet sa zvýši, záporné číslo sa znižuje, je jednotka miery, rozsah prispôsobenia je -5 ~ 5. Napríklad, ak si myslíte, že zobrazená teplota 1 stupeň vyššia ako skutočná teplota, potom nastavte Ac: -1, takže elektronické hodiny sa automaticky zmenší o 1 stupeň a zobrazí.

(Poznámka: Ak nemáte štandardný teplomer pre referenčné, odporúča sa, aby toto ako Ac: 0)

Teplota ② chyba kalibrácie parametrov. Pozitívne počet sa zvýši, záporné číslo sa znižuje, je jednotka miery, rozsah prispôsobenia je -5 ~ 5. Napríklad, ak si myslíte, že zobrazená teplota 1 stupeň vyššia ako skutočná teplota, nastavte ho na AC : -1, tak, že elektronické hodiny sa automaticky odpočíta o 1 stupeň a zobrazí znova.

(Poznámka: Ak nemáte štandardný teplomer pre referenčné, odporúča sa, aby toto ako AC: 0)

3.dd

Vlastné cyklu ukazuje zobrazenie položiek

[dd: 0] čas + teplota 1 + teplota 2+ napätie

[Dd: 1] čas + teplota 1 + teplota 2

[Dd: 2] čas + teplota 1 + napätie

[Dd: 3] čas + napätie

4.Df

Spínač časový interval v vlastného cyklu displej, jednotka je druhý, rozsah prispôsobenia je 1 až 9. Napríklad, dF: 3, spínacie interval je asi 3 sekundy na prepínanie zobrazenia položky raz. (Prosím, nie je nastavený na " 0 ")

5.LL

Jas displeja úroveň, rozsah prispôsobenia je 1 ~ 3, LL: 1 je najtemnejšie, LL: 3 je najjasnejšia.

6.AL

Auto brightness control switch, AL: 0 vypnúť automatické ovládanie jasu, AL: 1 ak chcete zapnúť automatické ovládanie jasu. Keď je nastavené na AL: 1, elektronické hodiny sa zmeniť jas na úroveň 1 po 19:00 každý deň a zmeny tejto úrovne na úroveň 3 každý deň od 07:00 hod.

Poznámka:

Po úprave AL možnosť, stlačte tlačidlo "Dole", ak sa chcete vrátiť do normálneho zobrazenia štátu, všetky parametre a nastavenia času môže byť uložený.

Balík obsahuje:

1pc DIY Multifunkčné Hodiny Teplota Napätie Monitor Panel Meter

Bezpečnostné opatrenia:

1. Všetky obrázky boli odborne opraviť, ale z dôvodu rôznych okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky v fotky a položky, ktoré nájdete, prosím pochopiť.

2. Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

Položka Hmotnosť 33g
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Šírka --
Špeciálne Funkcie Teplota Napätie Batérie Monitor Panel
Položka Dĺžka 5.8CM
Položka Výška --
Iné Katalógové Číslo --
Výmenný Katalógové Číslo --
Umiestnenie na Vozidle PREDNÉ
Druh Materiálu Plasic
Výrobca Katalógové Číslo --
Krajina/Región Výroby --

Napísať recenziu

12V Auto vo Vnútri Vonkajšej Teploty Napätie Batérie Monitor Panel Meter Multifunkčné Vysoko presné Hodiny Rozchod Monitor

12V Auto vo Vnútri Vonkajšej Teploty Napätie Batérie Monitor Panel Meter Multifunkčné Vysoko presné Hodiny Rozchod Monitor

Ako používať: AŽ na tlačidlo: Podľa normálne zobrazenie, môžete stlačením tohoto tlačidla bude prepínať medzi šesť zobrazenie stavov [Time] → [Date] → [Teplota 1] → [Teploty, 2] → [Napätia] → [Striedavý Cyklus Display].

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!