Kategória

100 cm*100 cm Liniek Železa-Na Ťažké Taviteľné White Non Tkané-Rozhranie Buckram Náplň Vata

Novinka

€8.40

€10.36

-18 %

Skladom

Štítky: vata na deka, lepidlo liniek žehlička, Textílie, polyester vata roll, kabát bavlna, vata, bežné vata topánky, priedušná wader, lepidlo liniek pásky, bavlna liniek, vyplňte stroj.

To je s ingle strane lepidlo nastavenie obloženie

Šírka: 90 cm

Obsah balenia: 1 m

Farba: Biela

Materiál: TUHÉ

Použitie: Vhodné pre živnostníkov, oblečenie, peňaženky a ďalšie. Nasaďte textílie nad priľnavé strane odpaľovanie a žehlička a bude to držať spolu.Rozhranie je textilné používa na neviditeľné alebo "nesprávnej" strane tkaniny, aby sa oblasti odev viac pevná. Interfacings môžu byť použité na: -Vystužiť alebo pridať body do tkaniny, ako napríklad prepojenia používa v tričko obojky -Posilniť určité oblasti textílie, napríklad ak dierok budú šité -Udržať tkaniny z tiahnuce sa tvar, najmä pletené tkaniny Interfacings prichádzajú v rôznych hmotností a stiffnesses aby vyhovovali rôzne účely. Vo všeobecnosti platí, že ťažšie hmotnosti tkaniny je, ťažšie hmotnosť je interfacing bude používať. K dispozícii ľahký, mediumweight a ťažkej váhe, žehlička a prišiť. Nárazník tašky majú dobrý mix všetkých taviteľné a šiť v interfacings. Obsahuje kúsky pridanie až okolo 4-6 metrov celkom.

Vezmite prosím na vedomie: bavlna trávnik interfacing sa všeobecne používa na šaty, takže

Technics Tkané
Funkcia Lepidlo
Typ Produktu Interlinings & Obloženia
Textílie Typ Organza
Použitie Vzájomne prepojiteľných liniek pre odevy
Šírka 90cm
Číslo Modelu TY023
Materiál Polyester / Bavlna

Napísať recenziu

100 cm*100 cm Liniek Železa-Na Ťažké Taviteľné White Non Tkané-Rozhranie Buckram Náplň Vata

100 cm*100 cm Liniek Železa-Na Ťažké Taviteľné White Non Tkané-Rozhranie Buckram Náplň Vata

To je s ingle strane lepidlo nastavenie obloženie Šírka: 90 cm Obsah balenia: 1 m Farba: Biela Materiál: TUHÉ Použitie: Vhodné pre živnostníkov, oblečenie, peňaženky a ďalšie. Nasaďte textílie nad priľnavé

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!