Kategória

Hydrolyzovaný kolagén tablety 300 tablety/fľaša na bielenie a anti-aging, opravy kože, zlepšenie zdravia pokožky

Novinka

€38.21

€43.92

-13 %

Skladom

Štítky: gluthathione kože bieliace prášky, kolagénové masky, Tablet, proteínový prášok 5 kg, prášok bielkovín, antipruritic krém, nitro tech srvátkových bielkovín zlato, android tablet, papradie rastlín, proteínový doplnok.

Vysoko kvalitný voľne Angelica prášku, 150 g/fľaša môže obohatiť krvi, podporujú krvný obeh, doprava zdarma

Chinses Angelica prášok,hlavné komponenty sú butylén peptid lactone, ribuinol, ferulic kyseliny, kyselina listová, vitamín B12 a vitamín A. obsahuje Aj rôzne éterický olej, polysacharid látky. Na saponification koreňa obsahuje kyselina palmitová, kyselina stearová, muškátový oriešok kyseliny a nenasýtené kyselina olejová kyselina linolová a unsaponified zložiek. Hlavné funkcie: tam sú hlavne anti-oxidačných účinkov na pokožku a zlepšiť SOD aktivitou pleti, zvyšuje obsah vlhkosti z pokožky na pokožku, hydratačný účinok. Tam je tiež dobré, anti - poburujúce, anti - poburujúce, anti - aging efekt. To môže chrániť vlasy, podporovať rast buniek vlasovej pokožky, a majú za následok odstránenie kože. Pre liečivé účely, to môže byť používané na úľavu od bolesti a zmiernenie pohyb čriev. Používa sa pre hematosis, závraty a búšenie srdca, nepravidelná menštruácia, menštruačné kŕče, a za studena.Obohatiť krvi a posilňujú krvný obeh krvi. Bojovať proti oxidácii a upratovať voľných radikálov. Na zníženie dráždivosť myocardium a na liečbu auricular fibrilation. Znížiť krvný tlak a hladinu tuku a chrániť patologické zmeny hlavnej tepny, rovnako ako na liečbu ather.

Druh lesk
NET WT 300 tablety / fľaša
Použitie Telo
Množstvo 999
Zložka Kolagénu bielkoviny
Číslo Modelu 586985

Napísať recenziu

Hydrolyzovaný kolagén tablety 300 tablety/fľaša na bielenie a anti-aging, opravy kože, zlepšenie zdravia pokožky

Hydrolyzovaný kolagén tablety 300 tablety/fľaša na bielenie a anti-aging, opravy kože, zlepšenie zdravia pokožky

Vysoko kvalitný voľne Angelica prášku, 150 g/fľaša môže obohatiť krvi, podporujú krvný obeh, doprava zdarma Chinses Angelica prášok,hlavné komponenty sú butylén peptid lactone, ribuinol, ferulic kyseliny, kyselina listová, vitamín

Súvisiace produkty

Produkt úspešne pridali na porovnanie produktov!